O nas

Jakinwestowac.com.pl przede wszystkim podpowie Ci jak pomnożyć pieniądze! Wskaże Ci drogę do urzeczywistnienia marzeń, zwłaszcza tych finansowych.

Odkryjesz tutaj metody inwestowania pieniędzy, żeby łatwiej było Ci realizować życiowe cele. Zebrać pieniądze na edukacje dzieci, większy samochód, wakacje dookoła świata czy zapewnić sobie, spokojną i dostatnią, wcześniejszą emeryturę. A może wreszcie spełnisz swój cel niezależności i wolności finansowej.

Skorzystaj ze sprawdzonych sposobów inwestowania oraz doświadczenia, popartego badaniami największych międzynarodowych autorytetów.

O autorach

Rafał

Spędziłem ostatnie 20 lat zagłębiając tematykę inwestowania oraz osobistych finansów. Ukończyłem studia ekonomiczne w Wielkiej Brytanii oraz studia MBA. Mam szeroką wiedzę z zakresu świata pieniędzy. Zamiłowanie do giełdy i innych instrumentów finansowych zaprowadziły mnie do pracy w szwajcarskim banku i globalnych firmach ubezpieczeniowych. Tam zdobyłem doświadczenie “od środka” największych uczestników globalnych parkietów. Dziś z radością przekazuje “smaczki” tworzenia bogactwa.

Marcin

Od kilkunastu lat bacznie śledzę wydarzenia na rynkach finansowych opierając o nie swoje decyzje inwestycyjne. Pogłębienie wiedzy w tym temacie zawiodło mnie na zagraniczne studia z inwestycji oraz MBA a zdobyte informacje przekuwam w nowe strategie pomnażania pieniędzy. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując przez ponad 10 lat zarówno dla banków inwestycyjnych jak i detalicznych oraz firm ubezpieczeniowych. Po latach nadszedł czas by tą wiedzą i pomysłami dzielić się by droga do własnego stylu inwestowania była dla Ciebie łatwiejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *