Na Jakinwestowac.com.pl przede wszystkim podpowiem Ci jak pomnożyć pieniądze. Skupiam się głównie na sprawach “jak to robić”, od samych podstaw.

Odkryjesz tutaj metody inwestowania pieniędzy, które pozwolą Ci łatwiej zebrać pieniądze na edukacje dzieci, wymarzone wakacje czy zapewnić sobie, spokojną i dostatnią emeryturę. Podpowiem również jak zabezpieczyć swoje zyski oraz jak wyeliminować ryzyko tam gdzie to możliwe.

Zawsze inspirowałem się sprawdzonymi metodami inwestowania oraz doświadczeniem największych międzynarodowych autorytetów i tym się z Tobą dzielę, bo dla mnie ważne jest co zrobisz z swoimi pieniędzmi.

O mnie

Rafał Sroka

Inwestycje, finanse osobiste, zarządzanie ryzykiem to zagadnienia, które fascynowały mnie coraz bardziej odkąd skończyłem 15 lat. Przeczytanie „Bogatego Ojca” Roberta Kiyosakiego na zawsze zmieniły mój światopogląd na prace i zarabianie pieniędzy. Później „Analiza techniczna rynków terminowych” sprawiły, że już całkiem odleciałem w temacie. Chciałem coraz bardziej rozumieć akcje, obligacje, opcje, fundusze, swapy, cykle koniunkturalne…. A gdzie lepiej tego się nauczyć jak nie w Londynie, i tak po latach marzenie, stało się faktem. Następnie praca i to nie gdzie indziej jak przy samej giełdzie, w nadzorze dla szwajcarskiego banku. Pragnienie zgłębienia tajników ryzyka zaprowadziło mnie do pracy tam gdzie robią to najlepiej – firmy ubezpieczeniowej – działającej na najbardziej renomowanym rynku Lloyds. 

Dlaczego to pisze? Nie po to żeby się przechwalać ( no może trochę😉) ale bardziej by pokazać Ci, że temat inwestycji naprawdę znam i dlatego chętnie dzielę się z Tobą tym co nauczyłem się przez lata. Nie mam dla Ciebie świętego Graala (choć sam spędziłem lata szukając go). Przedstawiam, co działa dla mnie i dla wielu. Przestaje wyważać otwarte drzwi i zwyczajnie podaje na tacy proste do wdrożenia rozwiązania, które mam nadzieje zadziałają dla Ciebie i pomogą Ci zrealizować cokolwiek co sobie zamierzyłeś.

Na co dzień pracuje w zawodzie, który pozwala mi doskonale rozumieć potrzeby Polskiego inwestora, przez co staram się coraz przystępniej przedstawiać zawiłości skomplikowanego świata inwestycji i finansów osobistych.

Jak już przeczytasz parę artykułów, nie będziesz wiedział co dalej zrobić – napisz komentarz, email lub umów się na spotkanie a pomogę jak potrafię najlepiej.

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych inwestycji.

Rafał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *