Nazywam się Rafał Sroka, jestem ekspertem ds. inwestycji i ubezpieczeń.

Na Jakinwestowac.com.pl przede wszystkim podpowiem Ci jak pomnożyć pieniądze. Skupiam się głównie na sprawach “jak to robić”. Od samych podstaw: jaki rachunek maklerski, fundusz czy firmę do współpracy wybrać, bo wiem, że początki są najtrudniejsze i w tym chce Cię wesprzeć.

Mam nadzieję, że odkryjesz tutaj metody inwestowania pieniędzy, które pozwolą Ci łatwiej zebrać pieniądze na edukacje dzieci, wymarzone wakacje czy zapewnić sobie, spokojną i dostatnią emeryturę. Podpowiem również jak zabezpieczyć swoje zyski oraz jak wyeliminować ryzyko tam gdzie to możliwe, włączając zagrożenia związane z naszym zdrowiem czy życiem.

Zawsze inspirowałem się sprawdzonymi metodami inwestowania oraz doświadczeniem największych międzynarodowych autorytetów i tym chcę się z Tobą dzielić, bo ważne jest co robisz z swoimi pieniędzmi.

O mnie

Rafał Sroka

Spędziłem ostatnie 20 lat zagłębiając tematykę inwestowania oraz finansów osobistych. Ukończyłem studia ekonomiczne w Wielkiej Brytanii oraz studia MBA. Zamiłowanie do giełdy i innych instrumentów finansowych zaprowadziły mnie do pracy w szwajcarskim banku i globalnych firmach ubezpieczeniowych. Tam zdobyłem doświadczenie “od środka” największych uczestników globalnych parkietów.

Dziś czuję, że mam sporo wiedzy którą, chce się z Tobą podzielić. Założyłem własną firmę i przestałem pracować na etacie. Moim celem jest podniesienie znacząco wiedzy o inwestycjach wśród Polaków by mogli bardziej świadomie i korzystnie gospodarować swoimi pieniędzmi.

Jeśli masz pytania na które nie znalazłeś odpowiedzi na mojej stronie napisz do mnie przez formularz lub umów się na spotkanie.

Pozdrawiam serdecznie

Rafał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *